Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı yıkamanın çeşitli yıkama formülleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları yerinde halı yıkama bazıları ise alıp götürülebilen Halıyıkama olmaktadır. Yerinde halı yıkama halının büyük olmasından sebebinden taşıması zor ve dışarıda kurtulması zor olduğundan evlerde makineyle gidilip evin içerisinde temizlendi zaman hem personele yormuyoruz hem de müşterinin gözünün önünde temizlik yapmış olmaktayız.
Halı Yıkama nasıl yapılır ?
Halı yıkamanın çeşitli ilaçları olmaktadır. Kesinlikle biosidal Ve kaliteli ürünler kullanılması gerekir. Bunun sebebi ise kullanılan ürün halının rengini soldurabilir veya halıya zarar verebilir. Bu risklere hiç girmemek için En kaliteli ilaçları kullanmanızda fayda olacaktır. Hem de müşterinin gözü önünde yapıldığı için bütün kiler çok kısa zamanda temizlenerek müşteri gözünde artı puan alabilirsiniz. İlk önce saf su ile silinip daha sonra yıkama makinesi ile birlikte içerisine biraz su ve biraz ilaç koyup oval şeklinde çalıştırarak makineyi temizlemeye başlamakdayız. Hem köpük ve su ile temizlerken aynı anda arkasındaki cihaz köpüğü ve suyu içerisinde çekerek aynı anda halıyı kuruta bilmektedir. Bunun yanı sıra halıda nem kokmaz veya rutubet tarzı herhangibi bir şey kokmamaktadır.
Dışarıda halı yıkama
Halıların uzun faksa ve taşınabilirse evlerinizden alıp kendi depolarımız da halıları yıkayıp bir kuruduktan sonra tekrardan adrese teslim etmekteyiz. Metkim temizlik olarak halılarınızı yerinizde yıkama taraftarı olmaktayız. Depolarımız da ki yıkamayla yerinizde yıkamanın hiçbir farklı noktası yoktur. İkisinide makineyle yıkamakdayız sadece bir tanesi ağır olduğundan diğeri hafif olduğundan bu uygulama yapılmaktadır. Mutlaka personellerimiz üst seviyede profesyonel olmuş ve Her gün aynı işi yaparak el çabukluğu ve püf noktalarını çok iyi bilmekte olup müşterilerimize her daim en iyi hizmeti ve en çabuk hizmeti vermek için her geçen gün temizlik şirketi olarak kurumsallaşmış ve profesyonelleşmiş firma olmaktayız. Firmamız olarak her şeyden önce mutlaka müşteri memnuniyetimiz gelmekte olup her zaman yapmış olduğumuz uygulamalara garanti vermekteyiz. 7/24 hizmet vermekteyiz ve müşterilerimizin her zaman yanındayız.Daha detaylı bilgi almak isterseniz ileşim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.Halı yıkama işlemleriniz gerek yerinde gerekse fabrikalarımızda yapılıp en kısa sürede alınan adrese teslim edilmektedir.
Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir