Temizlik Firmalarında Aranılan Özellikler

Temizlik Firmalarında Aranılan Özellikler

Günümüzde çok fazla sayıda temizlik firmaları olmaktadır. Son zamanlarda çok popüler olan temizlik işi Türkiye genelinde çok ciddi artış göstermektedir. Fakat kurumsal ve işini severek yapan tamamen müşteri memnuniyeti ilk sırada gelen firmalar malesef ki çok az olmaktadır. Temizlik yaptıracağınız zaman mutlaka iyi araçtırmanız gerekir ve fiyat almadan önce keşif talebinde bulunup yerinde fiyat çalışması istemeniz daha doğru olmaktadır. Bazen müşteriler evin veya temizlik yapılacak alanların m2 lerini bilmedikleri için yanlış fiyat çalışması olmaktadır. Bu nedenle en sağlıklısı yerinde fiyat çalışmasıdır. Temizlik yaptırmadan önce firmanın referanslarını ve uygulama yapılacak ilaçların ve sabunların malzemelerin markalarını belirtmeleri geremektedir. Çalıştırdıkları personellerin çok dikkatli, duyarlı ve temizlik konusunda ellerinin hızlı ve eşyalara zarar vermemesi gerekmektedir. Yıllarca çalışıp veya yıllarca hayalini kurduğumuz değerli eşyalara temizlik sırasında zarar geldiğinde kırıldığında veya kullanılan malzemelerden dolayı renk solması yaşandığında müşterilerle sorun yaşanmaktadır. Bu sorun yaşanmaması için kullanılan ürünlerin tamamı kaliteli ve bilinçli personeller çalışması gerekmektedir. 

Hangi Süreçlerde Temizlik Yaptırmalıyım ?

Genellikle bayanlarımızda erkeklerimiz gibi yoğun tempoda çalıştıklarından dolayı temizliğe çok fazla önem ve vakit ayıramamaktadırlar. Bu nedenle de yılda minimum üç kez nano temizlik yaptırmanız gerekir. Kurumsal firmaları tercih edip minimum üç ayda bir evinizi komple detaylı temizlik yaptırmanızda ihtiyaç olacaktır. Nano temizlikte yaklaşık iki veya üç personel gelip evin veya iş yerlerin boyutuna göre m2 sine göre personel gönderimi olmaktadır. İş yerlerinde temizlik olacaksa mutlaka mesaii saatleri dışında yapılması gerekir ve ertesi gün tatil olursa daha salıklı olmaktadır. İş yeri temizliğinde yerler epoki ise özel yurtdışından getirdiğimiz makinayla epoksi temizleyici ilaçlarımızla temizlenip ardından epoksi cilası ile cila geçilip ilk gün ki gibi temiz lekesiz ve parlak olmaktadır. Kesinlikle kullanılan malzemeler kaliteli ve biosidal olması gerekir. Metkim temizlik kesinlikle her zaman müşteri memnuniyeti ve çalıştırdığı personelleriyle hiç bir sorun yaşamamakta ve İstanbul genelinde kurumsal iş yerleriyle veya firmalarla ve evler villalar apartmanlara hizmet vermekte hiç bir şekilde müşteri şikayeti almamaktadır. Temizlik Firmalarında Aranılan Özellikler makalemizden faha fazla bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Temizlik Firmaları başlıklı makalemizde istanbul Temizlik Firmaları ve temizlik firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

No votes yet.
Please wait...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir